به مرکز ویزای آلمان www.visametric.ir در ایران خوش آمدید.

مشتریان گرامی، از تاریخ 29 ژوئیه 2015، ارسال
اسناد ویزای ایتالیایی در ویزای آلمان ساخته شده است
"
www.visametric.ir " در تهران در خیابان میخل لرمونتوف 39.

اطلاعات مهم:

متقاضیان ویزا مطلع هستند که دفتر دفتر "Visametric  iran" به طبقه 10 کاخ زمستانی پارک واقع در 75 روستای رسول رضا منتقل خواهد شد.

 
متقاضیان می توانند از 3 آوریل به دفتر جدید اعطا کنند.

 
افرادی که تا 30 مارس برای ویزا درخواست می کنند می توانند پاسپورت خود را از دفتر جدید جمع آوری کنند.

فقط متقاضیان اجازه ورود به مرکز ویزا المان
www.visametric.irرا دارند

لطفا توجه داشته باشید! Visatmetric VIP Premium Lounge در روزهای 24 ژوئن 2015 در باکو باز است. لیست کامل خدمات را می توان در وب سایت ما یافت یا به ما ایمیل ارسال کنید:
www.visametric.ir
www.visametric.ir مرکز ویزا المان تنها سازمان مجاز توسط کنسولگری ایتالیا است که دریافت درخواست برای ویزا و مستندات Corrisponding.

این وبسایت حاوی تمام اطلاعات لازم برای کمک به شما در تهیه اسناد مورد نیاز برای دریافت ویزای ایتالیایی مناسب است.

در VisaMetric مرکز ویزا ایتالیا شما می توانید اطلاعات رایگان در مورد پر کردن یک فرم درخواست دریافت کنید. علاوه بر این امکان سفارش بیمه درمانی و تحویل برای پرداخت اضافی وجود دارد.

تمام پرداخت ها به صورت مستقیم در مرکز ویزا در هنگام ارائه مدارک خود (در دفاتر نقدی واقع در مرکز ویزا
www.visametric.ir ) صورت می گیرد. پرداخت ها را می توان با کارت اعتباری / بدهی انجام داد.

VisaMetric تنها انواع ویزاهای زیر را شامل می شود: گردشگری، کسب و کار، تحصیل، درمان پزشکی، پیوند خانوادگی، کار وابسته، کار وابسته در برنامه های سرگرمی / نمایش، فعالیت کار مستقل در برنامه های سرگرمی / نمایش، فعالیت کارآفرینی مستقل، بازنشستگی، حمل و نقل، ترانزیت.

برای استفاده از خدمات مرکز ویزا
www.visametric.ir و ارائه اسناد، شما باید یک مکتب رزرو کنید. این را می توان از طریق وب سایت www.visametric.ir (مطابق پیوند "Book an Appointment") و یا با تماس مستقیم با مرکز تماس +994125998811 (زمان بندی 8.30 - 18.30) انجام می شود.

مرکز ویزا ایتالیا بر این نکته تأکید دارد که جایگذاری جایزه رایگان است. هر گونه تلاش برای رزرو از قرار ملاقات برای درخواست ویزا جنایتکار است و مرکز ویزا ایتالیا مسئولیت این موارد را بر عهده ندارد.

اطلاع! همه متقاضیان باید درخواست های ویزا خود را به مرکز ویزا ویزای ایتالیایی ایتالیا ارسال کنند.

ساعات کاری در باکو:
تسلیم برنامه ها: جمعه تا جمعه از 8.30 تا 15.30 بدون وقفه ناهار
اسناد انتقال: جمعه از 8.30 تا 17.30 بدون تعطیلات ناهار و قرار ملاقات اولیه.

هزینه VisaMetric برای پردازش درخواست ویزا 21 یورو در هر درخواست است. پرداخت می تواند در منات در نقدی که مستقیما در مرکز ویزا Visa Center قرار گرفته است، ساخته شود.
فقط برای شهروندان آذربایجان و شهروندان خارجی با اجازه اقامت آذربایجان می توانید درخواست ویزا را در مرکز
www.visametric.ir درخواست کنید.

شما می توانید اسناد خود را برای ویزا ارسال کنید نه قبل از 90 روز قبل از روز برنامه ریزی شده، اما نه بعد از 10 روز (برای انگیزه های خانوادگی و ویزای کار - نه بعد از 30 روز). به یاد داشته باشید که اسناد در روز کار بعدی به کنسولگری تحویل داده خواهد شد.

خیلی مهم:

ما به شما اطلاع می دهیم که مرکز ویزا ایتالیا تنها سازمان مجاز توسط سفارت ایتالیا است. مرکز ویزا ایتالیا هیچ نماینده ای در خارج از دفتر واقع در خیابان رسول رضا 75، شماره تلفن +994 12 599 88 11، وب سایت www.visametric.ir. ما مشتریان خود را توصیه نمی کنیم که از کمک سایر شرکت ها و / یا نمایندگان استفاده کنیم و در هر صورت مرکز ویزا ایتالیا مسئولیت اقدامات آنها را بر عهده نمی گیرد.

اطلاعات برای دانش آموزان

برای اطلاعات در مورد پیش ثبت نام برای یک. ی 2017-2018، از ستون ما "اطلاعات سفارت"